Sayfanın konuları: Kadıköy (İstanbul), Kadıköy Belediyesi, Kadıköy Hakkında Bilgi, Kadıköy Resmi Kurumları, Kadıköy Tarihçesi, Kadıköy Kent Rehberi, Kadıköy Haberleri, Kadıköy Sporu, Kadıköy Kültürü, Kadıköy Nüfusu, Kadıköy Hava Durumu, Kadıköy İhale, Kadıköy Önemli Telefonlar, www.kadikoy.bel.tr. Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: kadikoy.com, kadikoybelediyesi.com, kadikoy.com.tr

Kadıköy Belediyesi

 • KADIKÖY BELEDİYESİ

  Kadıköy Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Kadıköy'ün tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Kadıköy'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Kadıköy'ün ulaşımı konusundaki ayrıntıları, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Kadıköy Belediye Başkanı ve yönetimi konusunda bilgi alabilir, Kadıköy Resim Galerisi'ni gezebilir, Kadıköy'ün eski fotoğraflarını bulabilirsiniz. Kadıköy'le ilgili önemli telefonlar, Kadıköy Rehberi, Kadıköy'den güncel haberler, Kadıköy Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

  İmar durumu konusunda bilgi alabilir, borç bilgileri ve vergi ödemelerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


 • Caddebostan Kültür Merkezi

  Kadıköy Belediyesi sınırları içindeki Caddebostan Kültür Merkezi'ndeki tüm etkinlikler hakkkında bilgi alabilirsiniz. Vizyondaki filmler ile tiyatro, konser, gösteri, bale, sergi ve konferansların tarih ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


 • Barış Manço Kültür Merkezi

  Kadıköy'deki Barış Manço Kültür Merkezi'ndeki etkinlikler hakkkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Tiyatro, konser, gösteri, bale, sergi ve konferansların programına, tarih ve saatlerine erişebilirsiniz.