Sayfanın konuları: İzmir, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Hakkında Bilgi, İzmir Resmi Kurumları, İzmir Belediye Başkanlığı, İzmir Kent Rehberi, İzmir Haberleri, İzmir Belediyesi, İzmir Resimleri, Eski İzmir, İzmir BŞB, İzmir Nüfusu, İzmir Hava Durumu, İzmir Belediye İhaleleri, İzmir Nöbetçi Eczaneler, İzmir Önemli Telefonlar, İzmir Haritası, www.izmir.bel.tr. Hatalı aramalar: izmir.com, izmirbelediyesi.com, izmir.com.tr

İzmir Büyükşehir Belediyesi

 • İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, İzmir'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, kültür yaşamını, İzmir'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, İzmir'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, İzmir Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, İzmir'in önemli telefonları, İzmir Kent Rehberi, İzmir'den güncel haberler, İzmir Belediye Meclisi'nin kararları, memur alım ve ihale ilanları da bulunuyor.


 • Aşağıda İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir. • İZSU

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi - İZSU'nun internet sitesinde, su fiyat tarifesi, borç sorgulama fatura ve tahsilat, kartlı su satışı, tahsilat şubeleri, su abonelik başvurusu, su kesintileri, su arızası bildirimi, barajlardaki su durumu, İZSU'nun adres ve telefonları gibi konularda bilgi alabilirsiniz.


 • İzmirGaz

  İzmir'in doğalgaz dağıtımından sorumlu kuruluşu İzmirgaz'ın sitesinde, şirket ile ilgili tüm bilgilerin yanı sıra, doğalgaz borç sorgulama, abonelik işlemleri, tarifeler, yetkili firmalar, doğalgaz verilen sokaklar gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


 • İzmir Ulaşım

  İzmir Belediye otobüsü güzergah, hat numaraları ve kalkış-varış saatlerini, metro saatlerini ve İzmir vapur seferlerinin gün ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


 • İzmir Şehir Haritası

  İzmir'in ayrıntılı, interaktif şehir haritası için gidiniz.


 • İzmir Resimleri

  Bu sayfada, güncel İzmir fotoğraflarının yanı sıra, eski İzmir resimleri de yer alıyor.


 • İzmir'i Gezelim

  İzmir Büyükşehir Belediyesi sitesindeki bu sayfada, İzmir'in antik kentleri, doğa ve doğal yaşamı, piknik alanları, plajları, kaplıcaları, yürüyüş parkurları, saat kulesi, coğrafyası, tarihi, turizm danışma merkezleri, otelleri ve müzeleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


 • İzmir Telefon Rehberi

  İzmir'deki önemli kamu kurumları, sağlık, sanat ve spor kurumlarının telefonlarını öğrenebilirsiniz.


 • İzmir'deki Konsolosluklar

  İzmir'de temsilciliği bulunan ülkelerin konsolosluk adres ve fakslarına erişebilirsiniz.


 • İzmir Kültür Sanat Rehberi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ve diğer kuruluşların, İzmir'deki kültür sanat etkinlikleri konusunda tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. İzmir Devlet Opera ve Balesi, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, İzmir Devlet Tiyatrosu, İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı, Kültür Merkezleri, Sinemalar ve İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu'nun programlarını öğrenebilirsiniz. Konserler, tiyatro oyunları, vizyondaki filmler, sergiler, fuar ve kongreler hakkında bilgilenebilirsiniz.


 • İzmir İtfaiyesi - Acil Kurtarma ve Sağlık Hizmetleri

  İzmir İtfaiyesi ile İzmir Büyükşehir belediyesi'nin Acil Kurtarma ve Sağlık Hizmetleri konusundaki tüm bilgiler, adres ve telefonlar bu sayfada bulunuyor...


 • İzmir Evlilik İşlemleri

  Evlilik için gerekli işlemler, belgeler ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin nikah salonlarına ilişkin ayrıntılara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Nikah salonlarının adres ve telefonları ile ücretlerini öğrenebilirsiniz.


 • İzmir Cenaze İşlemleri

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü ile bilgilere, cenaze işlemleri konusundaki telefonlara ve mezar yeri ücretleri konusundaki bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İzmir Mezarlık Bilgi Sistemi hizmeti sayesinde vefat eden yakınlarınızın mezarlık bilgilerine ulaşabilirsiniz.


 • İzmir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Hizmetleri

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü hakkında bilgi ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.


 • İzmir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık Sorgulama

  İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde bulunan tüm muhtarlıkların adres, telefon ve faks numaralarıyla muhtarların isimlerini sorgulayabilirsiniz.


 • İzmir Semt Pazarları

  İzmir'de kurulan semt pazarlarının semtleri ve günleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


 • İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait spor tesislerinin adres, telefon ve resimlerini edinebilirsiniz.


 • İzmir Grand Plaza Otelcilik ve Turizm İşletmeleri

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin, dinlenme, eğlence ve turizm alanında hizmetlerini sürdüren Grand Plaza Otelcilik ve Turizm İşletmeleri A.Ş.ye bağlı tesisler olan Teleferik, Bostanlı Yasemin Restoran - Kafe, Yassıcaada İşletmesi, Peterson Köşkü Kafeteryası ve İtfaiye Restoran - Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi'yle ilgili bilgiler, adres ve telefonlara ulaşabilirsiniz.