Sayfanın konuları: IZair İzmir Havayolları - IZair İzmir Havayolları Uçuş Saatleri - IZair İzmir Havayolları Bilet Ücretleri, IZair İzmir Havayolları Airlines, IZair İzmir Havayolları Uçuş Tarifesi, IZair İzmir Havayolları Rezervasyan, IZair İzmir Havayolları Büroları, IZair İzmir Havayolları Uçuş Tarifesi, IZair İzmir Havayolları Uçak Seferleri, IZair İzmir Havayolları Uçuş Sorgulama, Anadolu Jet Havayolları

IZair - İzmir Havayolları

 • IZair - İzmir Havayolları Resmi Sitesi

  IZair'in (İzmir Havayolları) resmi sitesinde, IZair İzmir Havayolları'in uçuş tarifesini, hangi şehirlere seferleri olduğunu öğrenebilir, firmanın filo, charter hizmetleri, acentaları konusundaki bilgilerine ulaşabilirsiniz. Online olarak rezarvasyon yaptırabilir, bilet satın alabilirsiniz. IZair'in resmi sitesi için bu sayfaya bakınız. • IZair - İzmir Havayolları İletişim

  IZair'in genel müdürlük adresi ile telefonlarını bu sayfada bulabilirsiniz.


 • IZair - İzmir Havayolları Kurumsal Bilgiler

  IZair'in kurumsal bilgilerine bu sayfa yoluyla ulaşabilirsiniz..
 • IZair İzmir Havayolları internet sitesinin adresi: www.izair.com.tr

  Hatalı aramalar: IZair İzmir Havayollarıhavayollari.com, IZair İzmir Havayollarıairlines.com, IZair İzmir Havayolları.com, www IZair İzmir Havayolları com.

IZair İzmir Havayolları Hakkında...

 • IZair - İzmir Havayolları, İzmir merkezli bölgesel bir havayolu şirketidir. Türkiye ve Avrupa'ya uçuşlar düzenler. IZair'in merkezi İzmir Adnan Menderes Havalimanı'dır. Yurtiçi tarifeli uçuşlarını Pegasus Havayolları işbirliği ile gerçekleştirir.

  IZair, Nisan 2005 tarihinde kuruldu ve 3 adet Airbus A319 ile Haziran 2006 tarihinde Pegasus Havayolları ile işbirliği yaparak yurtiçi uçuşlara başladı. Mayıs-Haziran 2007 yılında şirket hisselerinin %30'u ESAS Holding (Pegasus Havayolları'nın da sahibi) tarafından satın alınarak yönetim değişikliği yapıldı. Bu değişiklik ile IZair de Pegasus Havayolları gibi düşük maliyetli havayolu taşıyıcısı olma prensibini benimsedi. (Kaynak: Vikipedi)