Sayfanın konuları: İvrindi Belediyesi Resmi Sitesi, İvrindi Resmi Kurumları, İvrindi İle İlgili Bilgi, İvrindi Tarihi, İvrindi Rehberi, İvrindi Haberleri, İvrindi Fotoğrafları, İvrindi Belediye, İvrindi Türküleri, İvrindi Belediye Başkanlığı, İvrindi Haritası, İvrindi Nöbetçi Eczaneleri, İvrindi Köyleri, İvrindi Ünlüleri, İvrindi Okulları, İvrindi Sağlık Kuruluşları.

İvrindi Belediyesi

  • İvrindi Belediyesi

    İvrindi Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, İvrindi tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. İvrindi haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    İvrindi Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, İvrindi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, İvrindi Rehberi, önemli telefonlar, İvrindi haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    İvrindi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.ivrindi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: İvrindibelediyesi.com, İvrindibelediyesi.com.tr