Sayfanın konuları: İskenderun (Hatay), İskenderun Belediyesi, İskenderun Hakkında Bilgi, İskenderun Resmi Kurumları, İskenderun Tarihçesi, İskenderun Kent Rehberi, İskenderun Haberleri, İskenderun Sporu, İskenderun Resimleri, İskenderun Kültürü, İskenderun Nüfusu, İskenderun Hava Durumu, İskenderun Haritası, İskenderun İhaleleri, İskenderun Önemli Telefonlar...

İskenderun Belediyesi

  • İSKENDERUN BELEDİYESİ

    İskenderun Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, İskenderun'un tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, İskenderun'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, İskenderun'un ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    İskenderun Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, İskenderun Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, İskenderun'un önemli telefonları, İskenderun Kent Rehberi, İskenderun'dan güncel haberler, İskenderun nöbetçi eczaneleri, İskenderun Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    İskenderun Belediyesi internet sitesinin adresi: www.iskenderun.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: iskenderunbelediyesi.com, iskenderunbelediyesi.com.tr, iskenderun belediyesi com.