• EMEKLİ SANDIĞI HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA

 • SGK, Emekli Sandığı Hizmet Dökümü'nü yeniden şifresiz görebilme imkanı sağladı. Emekli Sandığı Hizmet Dökümü'nü görmeniz için önce yukarıdaki bağlantıya tıklayın. Önünüze gelecek ekranda "TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe, Cilt No, Aile Sıra No ve Doğum Tarihi" bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında açılacak sayfada "Hizmet Dökümü 4c" linkine tıklayarak, Emekli Sandığı Hizmet Dökümü'nü görebilirsiniz. Bağkur Hizmet Dökümü'ne "edevlet şifresi" ile turkiye.gov.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.









Emekli Sandığı Çalışan İşlemleri


Emekli Sandığı Emekli İşlemleri


Emekli Sandığı İnteraktif Uygulamalar


Emekli Sandığı Haberleri

 • Emekli Sandığı Haberleri

  Emekli Sandığı konusundaki güncel gelişmeleri ve Emekli Sandığı haberleri arşivini, habergalerisi.com'un "Emekli Sandığı" sayfasında bulabilirsiniz.

Emekli Sandığı Hakkında...

 • Maliye Bakanlığı'na bağlı bir kurum olarak, Türkiye'de emekli olan memurların sosyal güvencesini sağlamak için 1954 yılında kurulmuştur. 16 Mayıs 2006 tarihinde kabul edilen 5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlı Sosyal Güvenlik Kurumu'na devredilmiştir.




  Emekli Sandığı Sorgulama - Emekli Sandığı Hizmet Dökümü

  Emekli Sandığı




  Sayfanın Konuları: Emekli Sandığı, Emekli Sandığı Hizmet Dökümü, Emekli Sandığı Sicil No Sorgulama, Emekli Sandığı Sorgulama, Emekli Sandığı Emekli Maaşı Sorgulama, Emekli Sandığı İşlemleri... Hatalı aramalar: emeklisandigi.gov.tr, emeklisandigi.com, emekli sandigi com, emeklisandigi tr, www emeklisandigi com....