Sayfanın konuları: İncesu (Kayseri), İncesu Belediyesi, İncesu Hakkında Bilgi, İncesu Resmi Kurumları, İncesu Tarihçesi, İncesu Kent Rehberi, İncesu Haberleri, İncesu Sporu, İncesu Resimleri, İncesu Kültürü, İncesu Nüfusu, İncesu Hava Durumu, İncesu Haritası, İncesu İhaleleri, İncesu Önemli Telefonlar...

İncesu Belediyesi

  • İNCESU BELEDİYESİ

    İncesu Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, İncesu'yun tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, İncesu'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, İncesu'yun ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    İncesu Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, İncesu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, İncesu'yun önemli telefonları, İncesu Kent Rehberi, İncesu'dan güncel haberler, İncesu nöbetçi eczaneleri, İncesu Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    İncesu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.incesu-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: incesubelediyesi.com, incesubelediyesi.com.tr, incesu belediyesi com.