Sayfanın konuları: İlkadım Belediyesi Resmi Sitesi, İlkadım Resmi Kurumları, İlkadım İle İlgili Bilgi, İlkadım Tarihi, İlkadım Rehberi, İlkadım Haberleri, İlkadım Fotoğrafları, İlkadım Belediye, İlkadım Türküleri, İlkadım Belediye Başkanlığı, İlkadım Haritası, İlkadım Nöbetçi Eczaneleri, İlkadım Köyleri, İlkadım Ünlüleri, İlkadım Okulları, İlkadım Sağlık Kuruluşları.

İlkadım Belediyesi

  • İlkadım Belediyesi

    İlkadım Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, İlkadım tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. İlkadım haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    İlkadım Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, İlkadım Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, İlkadım Rehberi, önemli telefonlar, İlkadım haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    İlkadım Belediyesi internet sitesinin adresi: www.ilkadim.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: İlkadımbelediyesi.com, İlkadımbelediyesi.com.tr, İlkadım İlkadım Belediyesi com.