Sayfanın konuları: İkizdere Belediyesi Resmi Sitesi, İkizdere Resmi Kurumları, İkizdere İle İlgili Bilgi, İkizdere Tarihi, İkizdere Rehberi, İkizdere Haberleri, İkizdere Fotoğrafları, İkizdere Belediye, İkizdere Türküleri, İkizdere Belediye Başkanlığı, İkizdere Haritası, İkizdere Nöbetçi Eczaneleri, İkizdere Köyleri, İkizdere Ünlüleri, İkizdere Okulları, İkizdere Sağlık Kuruluşları.

İkizdere Belediyesi

  • İkizdere Belediyesi

    İkizdere Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, İkizdere tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. İkizdere haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    İkizdere Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, İkizdere Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, İkizdere Rehberi, önemli telefonlar, İkizdere haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    İkizdere Belediyesi internet sitesinin adresi: www.ikizdere.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: İkizderebelediyesi.com, İkizderebelediyesi.com.tr, İkizdere Belediyesi com.