Sayfanın konuları: Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Hvkk, Hava Kuvvetleri Komutanlığı Komutanları, tarihçesi, görevleri, Hava Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı, öğrenci alımı, sınav sonuçları, www.hvkk.tsk.tr

Hava Kuvvetleri Komutanlığı

 • HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI RESMİ SİTESİ

  Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın sitesinde, tüm bilgilere "Kurumumuz, Çalışmalarımız, Personel, Çoklu Ortam, Arşiv" ana başlıklarından ulaşabilirsiniz.


 • "Kurumumuz" bölümünde Hava Kuvvetleri Komutanı, Tarihçe, Teşkilat, Hava Gücü" alt başlıklı sayfalar bulunuyor.

  "Çalışmalarımız" ana başlığı altında "Faaliyetler, Toplumsal Gelişime Destek, Projeler, İhaleler ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı Müzeleri" başlıklı sayfalar yer alıyor.

  "Personel" kategorisinde ise İnsan Kaynakları, Emekli Personel İşlemleri, Vefat duyurusu, Hava Şehitleri ve Özel Eğitim merkezleri'ne ilişkin bilgilere yer veriliyor.

  "Çoklu Ortam" bölümünde "Havacılık Köşesi, Hava Kuvvetleri Komutanlığı Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Hava Kuvvetleri Dergisi, Tanıtım Kitapları" başlıklı sayfalar bulunuyor.

  "Arşiv"de ise Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın Haber Arşivi ile Basın Duyuruları Arşivi'ni bulabilirsiniz.

 • Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel ve Öğrenci Alımı

  Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın Personel ve Öğrenci Alımı sayfasında, bu konulardaki tüm gerekli bilgiler, adres ve telefonlar bulunuyor. Hava Harp Okulu, Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu ve Askeri Liselere öğrenci alımı ile, Sözleşmeli Subay, Sözleşmeli Astsubay, Uzman Erbaş ve Sivil Memur alımları konusundaki duyurular ve bu konudaki kanunları öğrenebilirsiniz.


 • Hava Kuvvetleri Komutanlığı Uçakları

  Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın envanterine giren tüm uçakları bu sayfada bulabilirsiniz. Uçakların tüm teknik bilgilerinin yanı sıra büyük boy fotoğraflarını bulmanız da olası. Özellikle eski resimler önemli bir arşiv niteliğinde.