Sayfanın konuları: Havza Belediyesi Resmi Sitesi, Havza Resmi Kurumları, Havza İle İlgili Bilgi, Havza Tarihi, Havza Rehberi, Havza Haberleri, Havza Fotoğrafları, Havza Belediye, Havza Türküleri, Havza Belediye Başkanlığı, Havza Haritası, Havza Nöbetçi Eczaneleri, Havza Köyleri, Havza Ünlüleri, Havza Okulları, Havza Sağlık Kuruluşları.

Havza Belediyesi

  • Havza Belediyesi

    Havza Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Havza tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Havza haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Havza Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Havza Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Havza Rehberi, önemli telefonlar, Havza haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Havza Belediyesi internet sitesinin adresi: www.havza.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Havzabelediyesi.com, Havzabelediyesi.com.tr, Havza Belediyesi com.