Sayfanın konuları: Havsa Belediyesi Resmi Sitesi, Havsa Resmi Kurumları, Havsa İle İlgili Bilgi, Havsa Tarihi, Havsa Rehberi, Havsa Haberleri, Havsa Fotoğrafları, Havsa Belediye, Havsa Türküleri, Havsa Belediye Başkanlığı, Havsa Haritası, Havsa Nöbetçi Eczaneleri, Havsa Köyleri, Havsa Ünlüleri, Havsa Okulları, Havsa Sağlık Kuruluşları.

Havsa Belediyesi

  • Havsa Belediyesi

    Havsa Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Havsa tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Havsa haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Havsa Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Havsa Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Havsa Rehberi, önemli telefonlar, Havsa haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Havsa Belediyesi internet sitesinin adresi: www.havsa.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Havsabelediyesi.com, Havsabelediyesi.com.tr, Havsa Belediyesi com