Sayfanın konuları: Havran (Balıkesir), Havran Belediyesi, Havran Hakkında Bilgi, Havran Resmi Kurumları, Havran Tarihçesi, Havran Kent Rehberi, Havran Haberleri, Havran Sporu, Havran Resimleri, Havran Kültürü, Havran Nüfusu, Havran Hava Durumu, Havran Haritası, Havran İhaleleri, Havran Önemli Telefonlar...

Havran Belediyesi

  • HAVRAN BELEDİYESİ

    Havran Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Havran'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Havran'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Havran'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Havran Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Havran Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Havran'ın önemli telefonları, Havran Kent Rehberi, Havran'dan güncel haberler, Havran nöbetçi eczaneleri, Havran Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Havran Belediyesi internet sitesinin adresi: www.havran.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: havranbelediyesi.com, havranbelediyesi.com.tr, havran belediyesi com.