Sayfanın konuları: Hassa Belediyesi Resmi Sitesi, Hassa Resmi Kurumları, Hassa İle İlgili Bilgi, Hassa Tarihi, Hassa Rehberi, Hassa Haberleri, Hassa Fotoğrafları, Hassa Gelenekleri, Hassa Türküleri, Hassa İstatistikleri, Hassa Haritası, Hassa Nöbetçi Eczaneleri, Hassa Köyleri, Hassa Ünlüleri, Hassa Okulları, Hassa Sağlık Kuruluşları.

Hassa Belediyesi

  • Hassa Belediyesi Resmi Sitesi

    Hassa Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Hassa tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Hassa haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Hassa Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Hassa Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Hassa Rehberi, önemli telefonlar, Hassa haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Hassa Belediyesi internet sitesinin adresi: www.hassa.bel.tr


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.