Sayfanın konuları: Harp Akademileri Komutanlığı, Harp Akademileri Komutanları, Tarihçesi, Askeri Akademiler, Yüksek Askeri Okullar, Harpak, www.harpak.tsk.mil.tr

Harp Akademileri Komutanlığı

  • HARP AKADEMİLERİ KOMUTANLIĞI RESMİ SİTESİ

    Harp Akademileri Komutanlığı'nın sitesinde, "Harp Akademileri, Eğitim Öğretim, Tesisler, Hizmet ve Faaliyetler, Galeriler, İletişim, Haber Arşivi, MAP Eğitimi" başlıkları altında her konuda bilgi alma olanağı bulunuyor.

    "Akademiler" başlığı altında Harp Akademileri'ne giriş konusunda bilgi alabilir. Milli Güvenlik Akademisi, Silahlı Kuvvetler Akademisi, Kara Harp Akademisi, Deniz Harp Akademisi ve Hava Harp Akademisi konusundaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

    "Eğitim Öğretim" kategorisinde "Stratejik Araştırmalar Enstitüsü, Akademik Takvim, Eğitim Öğretim Desteği, Komkarsu Öğrenimi, Ölçme ve Değerlendirme, Konu ve Kapsam Tespiti, Subaylara Kazandırılan Nitelikler, Uzaktan Eğitim Dersanesi, Bilgi Merkezi" altbaşlıkları yer alıyor.

    Sitede ayrıca Harp Akademileri'nin günümüzdeki ve geçmişteki komutanları hakkında bilgilere, kurumun yayınlarına ve Güvenlik Stratejileri Dergisi'ne ulaşmanız mümkün.