Sayfanın konuları: Hakkari Belediyesi Resmi Sitesi, Hakkari Resmi Kurumları, Hakkari İle İlgili Bilgi, Hakkari Tarihi, Hakkari Rehberi, Hakkari Haberleri, Hakkari Fotoğrafları, Hakkari Belediye, Hakkari Türküleri, Hakkari Belediye Başkanlığı, Hakkari Haritası, Hakkari Nöbetçi Eczaneleri, Hakkari Köyleri, Hakkari Ünlüleri, Hakkari Okulları, Hakkari Sağlık Kuruluşları.

Hakkari Belediyesi

  • Hakkari Belediyesi

    Hakkari Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Hakkari tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Hakkari haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Hakkari Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Hakkari Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Hakkari Rehberi, önemli telefonlar, Hakkari haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Hakkari Belediyesi internet sitesinin adresi: www.hakkari.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Hakkaribelediyesi.com, Hakkaribelediyesi.com.tr, Hakkari Belediyesi com