Sayfanın konuları: Güzelyalı (Bursa-Mudanya), Güzelyalı Belediyesi, Güzelyalı Hakkında Bilgi, Güzelyalı Resmi Kurumları, Güzelyalı Tarihçesi, Güzelyalı Kent Rehberi, Güzelyalı Haberleri, Güzelyalı Sporu, Güzelyalı Resimleri, Güzelyalı Kültürü, Güzelyalı Nüfusu, Güzelyalı Hava Durumu, Güzelyalı Haritası, Güzelyalı İhaleleri, Güzelyalı Önemli Telefonlar...

Güzelyalı Belediyesi

  • GÜZELYALI BELEDİYESİ

    Güzelyalı Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Güzelyalı'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Güzelyalı'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Güzelyalı'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Güzelyalı Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Güzelyalı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Güzelyalı'nın önemli telefonları, Güzelyalı Kent Rehberi, Güzelyalı'dan güncel haberler, Güzelyalı nöbetçi eczaneleri, Güzelyalı Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Güzelyalı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.guzelyali.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: guzelyalıbelediyesi.com, güzelyalıbelediyesi.com.tr, güzelyalı belediyesi com.