Sayfanın konuları: Gürsu Belediyesi Resmi Sitesi, Gürsu Resmi Kurumları, Gürsu İle İlgili Bilgi, Gürsu Tarihi, Gürsu Rehberi, Gürsu Haberleri, Gürsu Fotoğrafları, Gürsu Belediye, Gürsu Türküleri, Gürsu Belediye Başkanlığı, Gürsu Haritası, Gürsu Nöbetçi Eczaneleri, Gürsu Köyleri, Gürsu Ünlüleri, Gürsu Okulları, Gürsu Sağlık Kuruluşları.

Gürsu Belediyesi

  • Gürsu Belediyesi

    Gürsu Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Gürsu tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Gürsu haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Gürsu Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gürsu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gürsu Rehberi, önemli telefonlar, Gürsu haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Gürsu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gursu.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Gürsubelediyesi.com, Gürsubelediyesi.com.tr