Sayfanın konuları: Güney Afrika Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği, Güney Afrika Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçiliği, Güney Afrika Cumhuriyeti Elçiliği, Güney Afrika Cumhuriyeti Elçilik, Güney Afrika Cumhuriyeti Vize İşlemleri, Güney Afrika Cumhuriyeti Vizesi, Güney Afrika Cumhuriyeti Elçiliği Adres ve Telefonu...

Güney Afrika Cumhuriyeti Büyükelçiliği - Ankara

  • Güney Afrika Cumhuriyeti Büyükelçiliği - Ankara

    Ankara'daki Güney Afrika Cumhuriyeti Büyükelçiliği resmi sitesinde Güney Afrika Cumhuriyeti ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilir, Güney Afrika Cumhuriyeti ile ilgili haberleri okuyabilir, Güney Afrika Cumhuriyeti-Türkiye ilişkileri konusundaki son gelişmeler hakkında bilgilenebilirsiniz. Sitede vize başvuraları ve işlemlerinin yanı sıra Güney Afrika Cumhuriyeti'da eğitim-öğretim görmek isteyenler için ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Elçiliğin sitesinde adres ve telefon bilgileri de bulunuyor. Ankara'daki Güney Afrika Cumhuriyeti Büyükelçiliği'nin sitesine gitmek için bu sayfaya bakınız.

    Güney Afrika Cumhuriyeti Büyükelçiliği internet sitesinin adresi: http://www.southafrica.org.tr
  • Hatalı aramalar: Güney Afrika Cumhuriyeti Büyükelçiliği com, Güney Afrika Cumhuriyeti Elçililiği tr, Güney Afrika Cumhuriyeti Elçisi com.