Sayfanın konuları: Gümüşlük (Muğla-Bodrum), Gümüşlük Belediyesi, Gümüşlük Hakkında Bilgi, Gümüşlük Resmi Kurumları, Gümüşlük Tarihçesi, Gümüşlük Kent Rehberi, Gümüşlük Haberleri, Gümüşlük Sporu, Gümüşlük Resimleri, Gümüşlük Kültürü, Gümüşlük Nüfusu, Gümüşlük Hava Durumu, Gümüşlük Haritası, Gümüşlük İhaleleri, Gümüşlük Önemli Telefonlar...

Gümüşlük Belediyesi

  • GÜMÜŞLÜK BELEDİYESİ

    Gümüşlük Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Gümüşlük'ün tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Gümüşlük'teki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Gümüşlük'ün ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Gümüşlük Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gümüşlük Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gümüşlük'ün önemli telefonları, Gümüşlük Kent Rehberi, Gümüşlük'ten güncel haberler, Gümüşlük nöbetçi eczaneleri, Gümüşlük Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Gümüşlük Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gumusluk.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: gumuslukbelediyesi.com, gümüşlükbelediyesi.com.tr, gümüşlük belediyesi com.