Sayfanın konuları: Gülyalı (Ordu-Gölköy), Gülyalı Belediyesi, Gülyalı Hakkında Bilgi, Gülyalı Resmi Kurumları, Gülyalı Tarihçesi, Gülyalı Kent Rehberi, Gülyalı Haberleri, Gülyalı Sporu, Gülyalı Resimleri, Gülyalı Kültürü, Gülyalı Nüfusu, Gülyalı Hava Durumu, Gülyalı Haritası, Gülyalı İhaleleri, Gülyalı Önemli Telefonlar...

Gülyalı Belediyesi

  • GÜLYALI BELEDİYESİ

    Gülyalı Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Gülyalı'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Gülyalı'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Gülyalı'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Gülyalı Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gülyalı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gülyalı'nın önemli telefonları, Gülyalı Kent Rehberi, Gülyalı'dan güncel haberler, Gülyalı nöbetçi eczaneleri, Gülyalı Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Gülyalı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gulyali-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: gulyalıbelediyesi.com, gülyalıbelediyesi.com.tr, gülyalı belediyesi com.