Sayfanın konuları: Görele Belediyesi Resmi Sitesi, Görele Resmi Kurumları, Görele İle İlgili Bilgi, Görele Tarihi, Görele Rehberi, Görele Haberleri, Görele Fotoğrafları, Görele Belediye, Görele Türküleri, Görele Belediye Başkanlığı, Görele Haritası, Görele Nöbetçi Eczaneleri, Görele Köyleri, Görele Ünlüleri, Görele Okulları, Görele Sağlık Kuruluşları.

Görele Belediyesi

  • Görele Belediyesi

    Görele Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Görele tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Görele haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Görele Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Görele Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Görele Rehberi, önemli telefonlar, Görele haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Görele Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gorele.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Görelebelediyesi.com