Sayfanın konuları: Gördes Belediyesi Resmi Sitesi, Gördes Resmi Kurumları, Gördes İle İlgili Bilgi, Gördes Tarihi, Gördes Rehberi, Gördes Haberleri, Gördes Fotoğrafları, Gördes Belediye, Gördes Türküleri, Gördes Belediye Başkanlığı, Gördes Haritası, Gördes Nöbetçi Eczaneleri, Gördes Köyleri, Gördes Ünlüleri, Gördes Okulları, Gördes Sağlık Kuruluşları.

Gördes Belediyesi

  • Gördes Belediyesi

    Gördes Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Gördes tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Gördes haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Gördes Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gördes Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gördes Rehberi, önemli telefonlar, Gördes haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Gördes Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gordes.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Gördesbelediyesi.com, Gördesbelediyesi.com.tr, Gördes Belediyesi com.