Sayfanın konuları: Gevaş Belediyesi Resmi Sitesi, Gevaş Resmi Kurumları, Gevaş İle İlgili Bilgi, Gevaş Tarihi, Gevaş Rehberi, Gevaş Haberleri, Gevaş Fotoğrafları, Gevaş Belediye, Gevaş Türküleri, Gevaş Belediye Başkanlığı, Gevaş Haritası, Gevaş Nöbetçi Eczaneleri, Gevaş Köyleri, Gevaş Ünlüleri, Gevaş Okulları, Gevaş Sağlık Kuruluşları.

Gevaş Belediyesi

  • Gevaş Belediyesi

    Gevaş Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Gevaş tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Gevaş haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Gevaş Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gevaş Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gevaş Rehberi, önemli telefonlar, Gevaş haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Gevaş Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gevas.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Gevaşbelediyesi.com, Gevaşbelediyesi.com.tr, Gevaş Belediyesi com.