Sayfanın konuları: Gerze Belediyesi Resmi Sitesi, Gerze Resmi Kurumları, Gerze İle İlgili Bilgi, Gerze Tarihi, Gerze Rehberi, Gerze Haberleri, Gerze Fotoğrafları, Gerze Belediye, Gerze Türküleri, Gerze Belediye Başkanlığı, Gerze Haritası, Gerze Nöbetçi Eczaneleri, Gerze Köyleri, Gerze Ünlüleri, Gerze Okulları, Gerze Sağlık Kuruluşları.

Gerze Belediyesi

  • Gerze Belediyesi

    Gerze Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Gerze tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Gerze haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Gerze Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gerze Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gerze Rehberi, önemli telefonlar, Gerze haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Gerze Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gerze.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Gerzebelediyesi.com, Gerzebelediyesi.com.tr, Gerze Belediyesi com.