Sayfanın konuları: Germencik Belediyesi Resmi Sitesi, Germencik Resmi Kurumları, Germencik İle İlgili Bilgi, Germencik Tarihi, Germencik Rehberi, Germencik Haberleri, Germencik Fotoğrafları, Germencik Belediye, Germencik Türküleri, Germencik Belediye Başkanlığı, Germencik Haritası, Germencik Nöbetçi Eczaneleri, Germencik Köyleri, Germencik Ünlüleri, Germencik Okulları, Germencik Sağlık Kuruluşları.

Germencik Belediyesi

  • Germencik Belediyesi

    Germencik Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Germencik tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Germencik haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Germencik Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Germencik Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Germencik Rehberi, önemli telefonlar, Germencik haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Germencik Belediyesi internet sitesinin adresi: www.germencik.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Germencikbelediyesi.com, Germencikbelediyesi.com.tr, Germencik Belediyesi com.