Sayfanın konuları: Gerede (Bolu), Gerede Belediyesi, Gerede Hakkında Bilgi, Gerede Resmi Kurumları, Gerede Tarihçesi, Gerede Kent Rehberi, Gerede Haberleri, Gerede Sporu, Gerede Resimleri, Gerede Kültürü, Gerede Nüfusu, Gerede Hava Durumu, Gerede Haritası, Gerede İhaleleri, Gerede Önemli Telefonlar...

Gerede Belediyesi

  • GEREDE BELEDİYESİ

    Gerede Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Gerede'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Gerede'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Gerede'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Gerede Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gerede Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gerede'nin önemli telefonları, Gerede Kent Rehberi, Gerede'den güncel haberler, Gerede nöbetçi eczaneleri, Gerede Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Gerede Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gerede.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: geredebelediyesi.com, geredebelediyesi.com.tr, gerede belediyesi com.