Sayfanın konuları: Gemlik Belediyesi Resmi Sitesi, Gemlik Resmi Kurumları, Gemlik İle İlgili Bilgi, Gemlik Tarihi, Gemlik Rehberi, Gemlik Haberleri, Gemlik Fotoğrafları, Gemlik Belediye, Gemlik Türküleri, Gemlik Belediye Başkanlığı, Gemlik Haritası, Gemlik Nöbetçi Eczaneleri, Gemlik Köyleri, Gemlik Ünlüleri, Gemlik Okulları, Gemlik Sağlık Kuruluşları.

Gemlik Belediyesi

 • Gemlik Belediyesi

  Gemlik Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Gemlik tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Gemlik haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.  Gemlik Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gemlik Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gemlik Rehberi, önemli telefonlar, Gemlik haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

  Gemlik Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gemlik.bel.tr


 • Gemdaş (Gemlik Doğalgaz Dağıtım A.Ş.)

  Gemlik Doğalgaz A.Ş. (Gemdaş) ile ilgili tüm bilgiler ve online doğalgaz faturası sorgulamak için bu sayfaya bakınız. • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: Gemlikbelediyesi.com, Gemlikbelediyesi.com.tr