Sayfanın konuları: Gelibolu Belediyesi Resmi Sitesi, Gelibolu Resmi Kurumları, Gelibolu İle İlgili Bilgi, Gelibolu Tarihi, Gelibolu Rehberi, Gelibolu Haberleri, Gelibolu Fotoğrafları, Gelibolu Belediye, Gelibolu Türküleri, Gelibolu Belediye Başkanlığı, Gelibolu Haritası, Gelibolu Nöbetçi Eczaneleri, Gelibolu Köyleri, Gelibolu Ünlüleri, Gelibolu Okulları, Gelibolu Sağlık Kuruluşları.

Gelibolu Belediyesi

  • Gelibolu Belediyesi

    Gelibolu Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Gelibolu tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Gelibolu haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Gelibolu Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gelibolu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gelibolu Rehberi, önemli telefonlar, Gelibolu haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Gelibolu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gelibolu.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Gelibolubelediyesi.com, Gelibolubelediyesi.com.tr