Sayfanın konuları: Gediz (Kütahya), Gediz Belediyesi, Gediz Hakkında Bilgi, Gediz Resmi Kurumları, Gediz Tarihçesi, Gediz Kent Rehberi, Gediz Haberleri, Gediz Sporu, Gediz Resimleri, Gediz Kültürü, Gediz Nüfusu, Gediz Hava Durumu, Gediz Haritası, Gediz İhaleleri, Gediz Önemli Telefonlar...

Gediz Belediyesi

  • GEDİZ BELEDİYESİ

    Gediz Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Gediz'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Gediz'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Gediz'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Gediz Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gediz Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gediz'in önemli telefonları, Gediz Kent Rehberi, Gediz'den güncel haberler, Gediz nöbetçi eczaneleri, Gediz Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Gediz Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gediz.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: gedizbelediyesi.com, gedizbelediyesi.com.tr, gediz belediyesi com.