Sayfanın konuları: Gaziemir (İzmir), Gaziemir Belediyesi, Gaziemir Hakkında Bilgi, Gaziemir Resmi Kurumları, Gaziemir Tarihçesi, Gaziemir Kent Rehberi, Gaziemir Haberleri, Gaziemir Sporu, Gaziemir Resimleri, Gaziemir Kültürü, Gaziemir Nüfusu, Gaziemir Hava Durumu, Gaziemir Haritası, Gaziemir İhaleleri, Gaziemir Önemli Telefonlar...

Gaziemir Belediyesi

  • GAZİEMİR BELEDİYESİ

    Gaziemir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Gaziemir'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Gaziemir'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Gaziemir'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Gaziemir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gaziemir Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gaziemir'in önemli telefonları, Gaziemir Kent Rehberi, Gaziemir'den güncel haberler, Gaziemir nöbetçi eczaneleri, Gaziemir Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Gaziemir Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gaziemir.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: gaziemirbelediyesi.com, gaziemirbelediyesi.com.tr, gaziemir belediyesi com.