Sayfanın konuları: Gaziantep, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Hakkında Bilgi, Gaziantep Resmi Kurumları, Gaziantep Belediye Başkanlığı, Gaziantep Kent Rehberi, Gaziantep Haberleri, Gaziantep Belediyesi, Gaziantep Resimleri, Eski Gaziantep, Gaziantep BŞB, Gaziantep Nüfusu, Gaziantep Hava Durumu, Gaziantep Belediye İhaleleri, Gaziantep Nöbetçi Eczaneler, Gaziantep Önemli Telefonlar, GASKİ, GAZDAŞ, Gaziantep Haritası, www.gaziantep-bld.gov.tr. Hatalı aramalar: Gaziantep.com, Gaziantepbelediyesi.com

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi

 • GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Gaziantep'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, kültür yaşamını, Gaziantep'teki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Gaziantep'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Gaziantep Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gaziantep'in önemli telefonları, Gaziantep Kent Rehberi, Gaziantep'ten güncel haberler, Gaziantep Belediye Meclisi'nin kararları, memur alım ve ihale ilanları da bulunuyor.


 • Aşağıda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir. • GASKİ - Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (GASKİ) internet sitesinde, su fiyat tarifesi, borç sorgulama fatura ve tahsilat, tahsilat şubeleri, su abonelik başvurusu, su kesintileri, su arızası bildirimi, ihaleler, GASKİ'nin adres ve telefonları gibi konularda bilgi alabilirsiniz.


 • GAZDAŞ

  Gaziantep, Kilis ve Nizip'te doğalgaz dağıtımından sorumlu olan GAZDAŞ'ın internet sitesinde, doğalgaz aboneliği için gerekli koşul ve belgeler ile fatura ve fiyatlandırma işlemleri konusundaki bilgilere ulaşabilirsiniz.


 • Gaziantep Belediye Otobüsü Güzergahları ve Saatleri

  Gaziantep Belediye otobüslerinin güzergahlarını ve hareket saatlerini öğrenebilirsiniz.


 • Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı

  Gaziantep Zabıtası konusundaki tüm bilgi, adres ve telefonlara ulaşabilirsiniz.


 • Gaziantep Kent Rehberi

  Gaziantep'in tarihçesi, coğrafi yapısı, turizmi, mutfağı, el sanatları ve "Gaziantep ağzı" konularında bilgi alabilirsiniz.


 • Gaziantep Şehir Haritası

  Gaziantep'in ayrıntılı, interaktif şehir haritası için gidiniz.


 • Gaziantep Mezarlık Defin Sorgulama

  Gaziantep'te vefat edenlerin defin işlemlerini ad, soyad ve tarihe göre öğrenebilirsiniz..


 • Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İhaleleri

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ihaleleri, gün ve saat olarak bu sayfadan öğrenebilirsiniz.


 • Gaziantep Hayvanat Bahçesi

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin işlettiği Hayvanat Bahçesi hakkkındaki tüm ayrınıtlara ve resim galerisine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


 • Gaziantep Gemi Gezisi

  Gaziantep İl Özel İdaresi'nin Fırat Nehri üzerinde işlettiği Kumla Gemisi ile Zeugma, Rumkale, Kamışlı Kaya Mezarları, Halfeti, Gümüşgün, Erenköy arasında turlar düzenlenmektedir. Turla ilgili her tür bilgiyi ve bir resim galerisini bu sitede bulabilirsiniz.


 • Zeugma Antik Kenti

  Gaziantep'teki Zeugma antik kenti ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.


 • Gaziantep Resimleri

  Resim11.com'da, Gaziantep'ten çok sayıda resim bulabilirsiniz.


 • GAMEK

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (GAMEK) sitesinde, kurslar branşları, kurs merkezlerinin adres ve telefonları, resim galerisi ve diğer bilgiler bulunuyor.