Sayfanın konuları: Gazi (Samsun), Gazi Belediyesi, Gazi Hakkında Bilgi, Gazi Resmi Kurumları, Gazi Tarihçesi, Gazi Kent Rehberi, Gazi Haberleri, Gazi Sporu, Gazi Resimleri, Gazi Kültürü, Gazi Nüfusu, Gazi Hava Durumu, Gazi Haritası, Gazi İhaleleri, Gazi Önemli Telefonlar...

Gazi Belediyesi

  • GAZİ BELEDİYESİ

    Gazi Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Gazi'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Gazi'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Gazi'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Gazi Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Gazi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Gazi'nin önemli telefonları, Gazi Kent Rehberi, Gazi'den güncel haberler, Gazi nöbetçi eczaneleri, Gazi Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Gazi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.gazi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: gazibelediyesi.com, gazibelediyesi.com.tr, gazi belediyesi com.