Sayfanın konuları: Garipköy (Denizli-Tavas), Garipköy Belediyesi, Garipköy Hakkında Bilgi, Garipköy Resmi Kurumları, Garipköy Tarihçesi, Garipköy Kent Rehberi, Garipköy Haberleri, Garipköy Sporu, Garipköy Resimleri, Garipköy Kültürü, Garipköy Nüfusu, Garipköy Hava Durumu, Garipköy Haritası, Garipköy İhaleleri, Garipköy Önemli Telefonlar...

Garipköy Belediyesi

  • GARİPKÖY BELEDİYESİ

    Garipköy Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Garipköy'ün tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Garipköy'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Garipköy'ün ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Garipköy Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Garipköy Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Garipköy'ün önemli telefonları, Garipköy Kent Rehberi, Garipköy'den güncel haberler, Garipköy nöbetçi eczaneleri, Garipköy Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Garipköy Belediyesi internet sitesinin adresi: www.garipkoy.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: garipkoybelediyesi.com, garipköybelediyesi.com.tr, garipköy belediyesi com.