Sayfanın konuları: Garanti Bankası, Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Bankası Resmi İnternet Sitesi, Garanti Bankası Kredileri, Kredi Faizleri, Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Bankası ATM'leri, Garanti Bankası Bültenleri, Garanti Bankası Online Hizmetleri, Garanti Bank, Garanti Bankası Yatırım Fonları, Garanti Bankası Repo, Garanti Bankası Kredi Kartları, Garanti Bankası Ganal müdürlük, garanti şubeleri, Garanti Bankası Döviz Kurları, garanti com, garanti internet, garanti genel müdürlük, www garantibankasi com tr

Garanti Bankası

 • Garanti Bankası İnternet Şubesi

  Garanti BankasıGaranti Bankası'nın "www.garanti.com.tr" adresli resmi internet sitesinde, bankanın taşıt kredisi, konut kredisi (mortgage), ihtiyaç kredisi konusunda bilgi alabilir, kredi faizlerini hesaplayabilirsiniz. Sitede mevduat ürünleri, kredi kartları, yatırım fonları, yatırım araçları, kampanyaları, bireysel emeklilik ve diğer ürünler konusunda da ayrıntılı bilgi yer alıyor. Garanti Bankası'nın Türkiye'deki tüm şubelerinin adres, telefon ve faks numaralarının yanı sıra, ATM'lerinin adresleri de bulunuyor.
 • Garanti Bankası Şubeleri ve ATM'leri

  Garanti Bankası'nın tüm illerdeki şubelerinin adres ve telefonları ile ATM adresleri için bu sayfaya gidiniz. Sayfada Garanti Bankası Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlükleri ve Müşteri Hizmetleri'nin iletişim bilgileri de yer alıyor.


 • Garanti Bankası Vadeli Mevduat Faiz Oranları

  Garanti Bankası'nın uyguladığı vadeli mevduat faiz oranlarını anlık olarak bu sayfada görebilirsiniz.


 • Garanti Bankası Bireysel Kredi Faiz Oranları

  Garanti Bankası'nın ev (mortgage), arsa, araba, ihtiyaç ve diğer bireysel kredileri için uyguladığı faiz oranları için gidiniz.


 • Garanti Bankası Döviz Kurları

  Garanti Bankası'nın anlık döviz alış ve satış fiyatlarını bu sayfa yoluyla öğrenebilirsiniz.


 • Garanti Bankası Yatırım Fonları

  Garanti Bankası Yatırım Fonları'nın anlık alış ve satış fiyatlarıyla aylık fark oranlarını öğrenebilirsiniz.


 • Garanti Bankası Repo Oranları

  Garanti Bankası'nın repo oranları için bu sayfaya gidiniz.


 • Garanti Bankası Hesap Makinesi

  Garanti Bankası'nın Vadeli Hesap Faiz Hesaplama ve Kredi Faiz ve Taksit Hesaplama işlemlerini bu sayfa yoluyla yapabilirsiniz.


 • Garanti Bankası Ücret ve Komisyonlar

  Garanti Bankası'nın havale, EFT, SWIFT, çek, senet, kiralık kasa, bireysel kredi dosya komisyonları, hesap işletim ücreti, ekstre, hesap açma ücreti, banka kartı ücreti, Altın Nokta İşlemleri ve Cep Şubesi işlemleri için uyguladığı ücret ve komisyon miktarlarını bu sayfada görebilirsiniz.


 • Garanti Bankası Özel Bankacılık

  Garanti Bankası'nın özel bankacılık hizmetlerine bu link yoluyla erişebilirsiniz.


 • Garanti Bankası KOBİ Bankacılığı

  Garanti Bankası'nın KOBİ Bankacılığı hizmetlerine bu link yoluyla erişebilirsiniz.


 • Garanti Bankası Ticari Bankacılık

  Garanti Bankası'nın sunduğu tüm ticari bankacılık hizmetlerini bu sayfada bulabilirsiniz.


 • Garanti Bankası Kurumsal Bankacılık

  Garanti Bankası'nın sunduğu tüm kurumsal bankacılık hizmetlerini bu sayfada görebilirsiniz.


 • Garanti Bankası Kredi ve Kredi Kartı Başvuruları

  Garanti Bankası kredileri ve kredi kartları başvurularınızı bu sayfa yoluyla yapabilirsiniz.


 • Garanti Bankası İnsan Kaynakları

  Garanti Bankası'nın kariyer olanakları, iş ilanları, sınav tarihleri, sınav sonuçları ve eğitim faaliyetleri konusundaki tüm bilgiler için bu sayfaya gidiniz.


 • Garanti Bankası Sanat Etkinlikleri

  Garanti Bankası'nın tüm sanat etkinlikleri konusunda bilgi almak için gidiniz. sitede Garanti Bankası'nın müzik, tiyatro, dans ve diğer sanatlardaki etkinlik ve programlarını görebilir, yayınları konusunda bilgilenebilir, sanat haberlerini okuyabilirsiniz.


 • Garanti Bankası Haberleri

  Garanti Bankası internet sitesinin adresi: www.garanti.com.tr


 • Hatalı aramalar: Garanti Bankası.com, Garanti com, www Garanti Bankası, Garanti Bankası.com, Garanti Bankası tr.

Garanti Bankası Hakkında... • Garanti Bankası, 1946 yılında Ankara'da kurulmuş olan, 1983'te finans, sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu'na katılmış olan bir Türk bankasıdır.

  Halen %27,54'lük hissesi Doğuş'a ait olan Garanti, 1990 yılında ilk halka arzı gerçekleştirdi, 1993'te ise Türkiye'de ilk defa yurtdışına hisse ihracı gerçekleştiren kurum oldu. Bugün, Garanti'nin sermayesinin %47'si halka açıktır.

  23 Aralık 2005 tarihinde Doğuş Grubu ile General Electric Consumer Finance (GECF) arasında eşit ortaklık prensibi çerçevesinde imzalanan stratejik ortaklık anlaşması ile GECF, Garanti Bankası'nın sermayesinin %25.5'ini 1.555 milyar ABD doları karşılığında satın alarak banka yönetiminde Doğuş Grubu ile eşit ortaklık hakkına sahip olmuştur.

  Garanti, 29.8 milyar dolara ulaşmış aktif büyüklüğüyle (Haziran 2006 itibarıyla) Türkiye'nin en büyük 3. özel bankası konumundadır. 10.000'i aşan çalışanı, yurtiçindeki 583 ve yurtdışında Lüksemburg, Malta, Kıbrıs'taki şubeleriyle; kurumsal, ticari, KOBİ bankacılığı ve bireysel müşterilerine çok yönlü finansal hizmetler sunar. Hollanda'da Garanti Bank International ve Rusya'da Garanti Bank Moscow isimli bankaları bulunan Garanti, Çin'de temsilciliği bulunan iki Türk bankasından biridir.

  (Kaynak: Vikipedi)