Sayfanın konuları: Feke Belediyesi Resmi Sitesi, Feke Resmi Kurumları, Feke İle İlgili Bilgi, Feke Tarihi, Feke Rehberi, Feke Haberleri, Feke Fotoğrafları, Feke Belediye, Feke Türküleri, Feke Belediye Başkanlığı, Feke Haritası, Feke Nöbetçi Eczaneleri, Feke Köyleri, Feke Ünlüleri, Feke Okulları, Feke Sağlık Kuruluşları.

Feke Belediyesi

  • Feke Belediyesi

    Feke Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Feke tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Feke haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Feke Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Feke Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Feke Rehberi, önemli telefonlar, Feke haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Feke Belediyesi internet sitesinin adresi: www.feke.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Fekebelediyesi.com, Fekebelediyesi.com.tr, Feke Belediyesi com.