Sayfanın konuları: Fatsa Belediyesi Resmi Sitesi, Fatsa Resmi Kurumları, Fatsa İle İlgili Bilgi, Fatsa Tarihi, Fatsa Rehberi, Fatsa Haberleri, Fatsa Fotoğrafları, Fatsa Belediye, Fatsa Türküleri, Fatsa Belediye Başkanlığı, Fatsa Haritası, Fatsa Nöbetçi Eczaneleri, Fatsa Köyleri, Fatsa Ünlüleri, Fatsa Okulları, Fatsa Sağlık Kuruluşları.

Fatsa Belediyesi

  • Fatsa Belediyesi

    Fatsa Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Fatsa tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Fatsa haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Fatsa Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Fatsa Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Fatsa Rehberi, önemli telefonlar, Fatsa haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Fatsa Belediyesi internet sitesinin adresi: www.fatsa.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Fatsabelediyesi.com, Fatsabelediyesi.com.tr, Fatsa Belediyesi com.