Sayfanın konuları: Eyüp (İstanbul), Eyüp Belediyesi, Eyüp Hakkında Bilgi, Eyüp Resmi Kurumları, Eyüp Tarihçesi, Eyüp Kent Rehberi, Eyüp Haberleri, Eyüp Sporu, Eyüp Resimleri, Eyüp Kültürü, Eyüp Nüfusu, Eyüp Hava Durumu, Eyüp Haritası, Eyüp İhaleleri, Eyüp Önemli Telefonlar...

Eyüp Belediyesi

  • EYÜP BELEDİYESİ

    Eyüp Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Eyüp'ün tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Eyüp'teki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Eyüp'ün ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Eyüp Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Eyüp Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Eyüp'ün önemli telefonları, Eyüp Kent Rehberi, Eyüp'ten güncel haberler, Eyüp nöbetçi eczaneleri, Eyüp Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Eyüp Belediyesi internet sitesinin adresi: www.eyup.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: eyupbelediyesi.com, eyüpbelediyesi.com.tr, eyüp belediyesi com.