Sayfanın konuları: Erfelek Belediyesi Resmi Sitesi, Erfelek Resmi Kurumları, Erfelek İle İlgili Bilgi, Erfelek Tarihi, Erfelek Rehberi, Erfelek Haberleri, Erfelek Fotoğrafları, Erfelek Belediye, Erfelek Türküleri, Erfelek Belediye Başkanlığı, Erfelek Haritası, Erfelek Nöbetçi Eczaneleri, Erfelek Köyleri, Erfelek Ünlüleri, Erfelek Okulları, Erfelek Sağlık Kuruluşları.

Erfelek Belediyesi

  • Erfelek Belediyesi

    Erfelek Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Erfelek tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Erfelek haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Erfelek Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Erfelek Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Erfelek Rehberi, önemli telefonlar, Erfelek haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Erfelek Belediyesi internet sitesinin adresi: www.erfelek.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Erfelekbelediyesi.com, Erfelekbelediyesi.com.tr, Erfelek Belediyesi com.