Sayfanın konuları: Erdemli (Mersin), Erdemli Belediyesi, Erdemli Hakkında Bilgi, Erdemli Resmi Kurumları, Erdemli Tarihçesi, Erdemli Kent Rehberi, Erdemli Haberleri, Erdemli Sporu, Erdemli Resimleri, Erdemli Kültürü, Erdemli Nüfusu, Erdemli Hava Durumu, Erdemli Haritası, Erdemli İhaleleri, Erdemli Önemli Telefonlar...

Erdemli Belediyesi

  • ERDEMLİ BELEDİYESİ

    Erdemli Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Erdemli'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Erdemli'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Erdemli'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Erdemli Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Erdemli Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Erdemli'nin önemli telefonları, Erdemli Kent Rehberi, Erdemli'den güncel haberler, Erdemli nöbetçi eczaneleri, Erdemli Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Erdemli Belediyesi internet sitesinin adresi: www.erdemli.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: erdemlibelediyesi.com, erdemlibelediyesi.com.tr, erdemli belediyesi com.