Sayfanın konuları: Erdek (Balıkesir), Erdek Belediyesi, Erdek Hakkında Bilgi, Erdek Resmi Kurumları, Erdek Tarihçesi, Erdek Kent Rehberi, Erdek Haberleri, Erdek Sporu, Erdek Resimleri, Erdek Kültürü, Erdek Nüfusu, Erdek Hava Durumu, Erdek Haritası, Erdek İhaleleri, Erdek Önemli Telefonlar...

Erdek Belediyesi

  • ERDEK BELEDİYESİ

    Erdek Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Erdek'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Erdek'teki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Erdek'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Erdek Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Erdek Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Erdek'in önemli telefonları, Erdek Kent Rehberi, Erdek'ten güncel haberler, Erdek nöbetçi eczaneleri, Erdek Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Erdek Belediyesi internet sitesinin adresi: www.erdek-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: erdekbelediyesi.com, erdekbelediyesi.com.tr, erdek belediyesi com.