Sayfanın konuları: Ellek (Osmaniye-Düziçi), Ellek Belediyesi, Ellek Hakkında Bilgi, Ellek Resmi Kurumları, Ellek Tarihçesi, Ellek Kent Rehberi, Ellek Haberleri, Ellek Sporu, Ellek Resimleri, Ellek Kültürü, Ellek Nüfusu, Ellek Hava Durumu, Ellek Haritası, Ellek İhaleleri, Ellek Önemli Telefonlar...

Ellek Belediyesi

  • ELLEK BELEDİYESİ

    Ellek Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Ellek'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Ellek'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Ellek'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Ellek Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ellek Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Ellek'in önemli telefonları, Ellek Kent Rehberi, Ellek'den güncel haberler, Ellek nöbetçi eczaneleri, Ellek Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Ellek Belediyesi internet sitesinin adresi: www.ellek.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: ellekbelediyesi.com, ellekbelediyesi.com.tr, ellek belediyesi com.