Sayfanın konuları: Eldivan Belediyesi Resmi Sitesi, Eldivan Resmi Kurumları, Eldivan İle İlgili Bilgi, Eldivan Tarihi, Eldivan Rehberi, Eldivan Haberleri, Eldivan Fotoğrafları, Eldivan Belediye, Eldivan Türküleri, Eldivan Belediye Başkanlığı, Eldivan Haritası, Eldivan Nöbetçi Eczaneleri, Eldivan Köyleri, Eldivan Ünlüleri, Eldivan Okulları, Eldivan Sağlık Kuruluşları.

Eldivan Belediyesi

  • Eldivan Belediyesi

    Eldivan Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Eldivan tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Eldivan haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Eldivan Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Eldivan Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Eldivan Rehberi, önemli telefonlar, Eldivan haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Eldivan Belediyesi internet sitesinin adresi: www.eldivan.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Eldivanbelediyesi.com, Eldivanbelediyesi.com.tr