Sayfanın konuları: Emniyet Genel Müdürlüğü İhale İlanları, EGM İhaleleri, EGM İkmal ve Bakım Daire Başkanlığı

Emniyet Genel Müdürlüğü İhaleleri

 • EGM - EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İHALE İLANLARI

  Emniyet Genel Müdürlüğü İkmal ve Bakım Daire Başkanlığı'nın sayfasında, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün ihale ilanlarını, ihale sonuçlarını, hizmet satışlarını ve malzeme satışlarını bulabilirsiniz. Sayfada ayrıca "Yıllık Alım Planı, Yasaklı Firmalar, Dökümanlar, Linkler" bulunuyor.

Sık Sorulan Sorular

  Soru: İhale Doküman Bedeli'ni EGM İkmal ve Bakım Daire Başkanlığı Mutemetliği'ne nakit olarak yatırabilir miyiz?
  Cevap: İhale Doküman bedelini EGM İkmal ve Bakım Daire Başkanlığı Mutemetliği'ne nakit olarak yatırabilirsiniz.

  Soru: Geçici Teminat Mektubu'nu ne zaman geri alabiliriz?
  Cevap: Geçici Teminat Mektubu'nu ihaleye ilişkin kararın tebliğinden sonra almanız mümkündür. Ancak 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 34. maddesi gereği, üzerinde ihale kalan istekli ile ekonomik açıdan ikinci en avantajlı teklif sahibi isteklinin Geçici Teminat Mektupları, ihale üzerinde kalan istekli sözleşme imzalayana kadar iade edilmez. İhale üzerinde kalan isteklinin sözleşme imzalamaması halinde, ekonomik açıdan ikinci en avantajlı teklif sahibine ait teminat, sözleşme imzalandıktan hemen sonra iade edilir.

  Soru: Geçici Teminat Mektubu'nu EGM İkmal ve Bakım Daire Başkanlığı Mutemetliği'ne nakit olarak yatırabilir miyiz?
  Cevap: Geçici Teminat Mektubu'nu nakit olarak EGM İkmal ve Bakım Daire Başkanlığı' Mutemetliği'ne yatıramazsınız, Ankara'da, Kızılay SSK İş Hanı 10. katta bulunan İçişleri Bakanlığı Merkez Saymanlık Müdürlüğü'ne yatırmanız gerekmektedir.

  (Kaynak: EGM İkmal ve Bakım Daire Başkanlığı)