Sayfanın konuları: Eğirdir (Isparta), Eğirdir Belediyesi, Eğirdir Hakkında Bilgi, Eğirdir Resmi Kurumları, Eğirdir Tarihçesi, Eğirdir Kent Rehberi, Eğirdir Haberleri, Eğirdir Sporu, Eğirdir Resimleri, Eğirdir Kültürü, Eğirdir Nüfusu, Eğirdir Hava Durumu, Eğirdir Haritası, Eğirdir İhaleleri, Eğirdir Önemli Telefonlar...

Eğirdir Belediyesi

  • EĞİRDİR BELEDİYESİ

    Eğirdir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Eğirdir'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Eğirdir'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Eğirdir'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Eğirdir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Eğirdir Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Eğirdir'ın önemli telefonları, Eğirdir Kent Rehberi, Eğirdir'den güncel haberler, Eğirdir nöbetçi eczaneleri, Eğirdir Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Eğirdir Belediyesi internet sitesinin adresi: www.egirdir.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: egirdirbelediyesi.com, eğirdirbelediyesi.com.tr, eğirdir belediyesi com, eğridir, egridir.