Sayfanın konuları: Edremit Belediyesi Resmi Sitesi, Edremit Resmi Kurumları, Edremit İle İlgili Bilgi, Edremit Tarihi, Edremit Rehberi, Edremit Haberleri, Edremit Fotoğrafları, Edremit Belediye, Edremit Türküleri, Edremit Belediye Başkanlığı, Edremit Haritası, Edremit Nöbetçi Eczaneleri, Edremit Köyleri, Edremit Ünlüleri, Edremit Okulları, Edremit Sağlık Kuruluşları.

Edremit Belediyesi

  • Edremit Belediyesi

    Edremit Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Edremit tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Edremit haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Edremit Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Edremit Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Edremit Rehberi, önemli telefonlar, Edremit haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Edremit Belediyesi internet sitesinin adresi: www.edremit-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Edremitbelediyesi.com, Edremitbelediyesi.com.tr, Edremit Belediyesi com.