Sayfanın konuları: Düzköy Belediyesi Resmi Sitesi, Düzköy Resmi Kurumları, Düzköy İle İlgili Bilgi, Düzköy Tarihi, Düzköy Rehberi, Düzköy Haberleri, Düzköy Fotoğrafları, Düzköy Belediye, Düzköy Türküleri, Düzköy Belediye Başkanlığı, Düzköy Haritası, Düzköy Nöbetçi Eczaneleri, Düzköy Köyleri, Düzköy Ünlüleri, Düzköy Okulları, Düzköy Sağlık Kuruluşları.

Düzköy Belediyesi

  • Düzköy Belediyesi

    Düzköy Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Düzköy tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Düzköy haritasına, geDüzköycek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Düzköy Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Düzköy Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Düzköy Rehberi, önemli telefonlar, Düzköy haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Düzköy Belediyesi internet sitesinin adresi: www.duzkoy.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Düzköybelediyesi.com, Düzköybelediyesi.com.tr, Düzköy Belediyesi com.