Sayfanın konuları: Diyarbakır, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Hakkında Bilgi, Diyarbakır Resmi Kurumları, Diyarbakır Belediye Başkanlığı, Diyarbakır Kent Rehberi, Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Belediyesi, Diyarbakır Resimleri, Eski Diyarbakır, Diyarbakır BŞB, Diyarbakır Nüfusu, Diyarbakır Hava Durumu, Diyarbakır Belediye İhaleleri, Diyarbakır Nöbetçi Eczaneler, Diyarbakır Önemli Telefonlar, DİSKİ, Diyarbakır Haritası, www.diyarbakir.bel.tr. Hatalı aramalar: Diyarbakır.com, Diyarbakırbelediyesi.com

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi

 • DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Diyarbakır'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, kültür yaşamını, Diyarbakır'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Diyarbakır'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Diyarbakır Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Diyarbakır'ın önemli telefonları, Diyarbakır Kent Rehberi, Diyarbakır'dan güncel haberler, Diyarbakır Belediye Meclisi'nin kararları, memur alım ve ihale ilanları da bulunuyor.


 • Aşağıda Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir. • DİSKİ - Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (DİSKİ) internet sitesinde, su fiyat tarifesi, borç sorgulama fatura ve tahsilat, tahsilat şubeleri, su abonelik başvurusu, su kesintileri, su arızası bildirimi, ihaleler, DİSKİ'nin adres ve telefonları gibi konularda bilgi alabilirsiniz.


 • Diyarbakır Belediye Otobüs Hareket Saatleri

  Diyarbakır Büyükşehir belediyesi'nin otobüs güzergah ve hareket saatleri için gidiniz.


 • Diyarbakır Şehir Haritası

  Diyarbakır'ın tüm cadde ve sokaklarını bulabileceğiniz ayrıntılı şehir planı için gidiniz.


 • Diyarbakır Kültür Sanat Etkinlikleri

  Diyarbakır'daki tiyatro, sinema, sergi, konferans ve diğer konulardaki sanat etkinliklerinin programlarını güncel olarak takip edebilirsiniz.


 • Diyarbakır Hal Fiyatları

  Diyarbakır Hali'ndeki meyve, sebze ve balık fiyatlarını günlük olarak takip edebilirsiniz.


 • Diyarbakır Mezarlık Defin Sorgulama

  Diyarbakır'da vefat eden kişileri tarih aralığına ya da isim soyadına göre sorgulayabilir defnedildikleri mezarlığı öğrenebilirsiniz.


 • Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Telefon Rehberi

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne ait tüm birimlerin telefonlarına erişebilirsiniz.


 • Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İhaleleri

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ihaleleri, gün ve saat olarak bu sayfadan öğrenebilirsiniz.


 • Diyarbakır - Nöbetçi Eczaneler

  Diyarbakır'da bugünün nöbetçi eczanelerini adres ve telefonlarıyla öğrenebilirsiniz.