Sayfanın konuları: Diyadin Belediyesi Resmi Sitesi, Diyadin Resmi Kurumları, Diyadin İle İlgili Bilgi, Diyadin Tarihi, Diyadin Rehberi, Diyadin Haberleri, Diyadin Fotoğrafları, Diyadin Belediye, Diyadin Türküleri, Diyadin Belediye Başkanlığı, Diyadin Haritası, Diyadin Nöbetçi Eczaneleri, Diyadin Köyleri, Diyadin Ünlüleri, Diyadin Okulları, Diyadin Sağlık Kuruluşları.

Diyadin Belediyesi

  • Diyadin Belediyesi

    Diyadin Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Diyadin tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Diyadin haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Diyadin Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Diyadin Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Diyadin Rehberi, önemli telefonlar, Diyadin haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Diyadin Belediyesi internet sitesinin adresi: www.diyadin.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Diyadinbelediyesi.com, Diyadinbelediyesi.com.tr, Diyadin Belediyesi com.