Sayfanın konuları: Divriği Belediyesi Resmi Sitesi, Divriği Resmi Kurumları, Divriği İle İlgili Bilgi, Divriği Tarihi, Divriği Rehberi, Divriği Haberleri, Divriği Fotoğrafları, Divriği Belediye, Divriği Türküleri, Divriği Belediye Başkanlığı, Divriği Haritası, Divriği Nöbetçi Eczaneleri, Divriği Köyleri, Divriği Ünlüleri, Divriği Okulları, Divriği Sağlık Kuruluşları.

Divriği Belediyesi

  • Divriği Belediyesi

    Divriği Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Divriği tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Divriği haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Divriği Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Divriği Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Divriği Rehberi, önemli telefonlar, Divriği haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Divriği Belediyesi internet sitesinin adresi: www.divrigi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Divriğibelediyesi.com, Divriğibelediyesi.com.tr, Divriği Belediyesi com.